Bezpečná Palmovka nebo Palm Beach ?

[warning]Bydlíte na Palmovce? Jééé to se máte ! ……… [/warning]

Tak tato slova by před pár lety platila. Nyní už je tomu ale zcela naopak.

Na všechny orgány státní správy i Policie se valí jedna stížnost za druhou. Od firem, občanů, majitelů domů a dalších se státní správa dozvídá to, co už je známo od roku 2010 celé Praze. Okolí Palmovky je non-stop tržiště pro prodej omamných a psychotropních látek. Radnice MČ Praha 8 dělá co může a tak stížnosti předává operativcům z řad Policie. Nutno dodat že v posledních měsících se Policii zadařilo a na Palmovce zadržela několik dealerů. Smutné je ale to, že tuto „díru“ zaplní okamžitě jiný prodejci a obchod kvete dál.

Člověk znalý okolí Palmovky by si řekl: „v čem je tedy problém?“ Policie má přímo na Palmovce několik bezpečnostních kamer, z kterých musí být prostě vidět přítomnost prodejců. Nebo si někdo myslí, že jde o spořádané občany, kteří postávají celou noc na místě aby nabídly radu kolemjdoucím v nouzi?

Situace je špatná. Co špatná – ona je přímo otřesná a lidem už dochází trpělivost a začínají být naštvaní.

Budeme tedy doufat, že již brzy skončí hra na kočku a na myš, neblaze podporována úředním šimlem který si tuto problematiku přehazuje jako horký brambor a začne se dařit tyto „spoluobčany“ posílat tam, kam patří.

Policii přejeme odpovědné státní zástupce a politikům mnoho štěstí při ohřívání polívčičky.

A nám ostatním, kteří deně poslouchají to, co je v následujícím videu přeji pevné nervy.

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=m5-97aOGrzA[/tube]

Prezentace bezpečné Palmovky …. :
MČ Praha 8 : prezentuje bezpečnou osmičku.
Magistrát : Palmovka pod pečlivým dozorem